latest

Dewolucja - część 2

Agencja Wywiadu Obronnego i Dezerter

To jest część 2 mojej [Patela Patrioty - przyp. red.] toczącej się właśnie serii Dewolucja. Jeśli nie przeczytałeś części 1, zrób to, zanim przejdziesz dalej. Jeśli masz ochotę na codzienną pogawędkę o decentralizacji i wiele innych tematów od ludzi czekających na powrót Trumpa, dołącz do nas tutaj https://t.me/patelpatriotchat

Agencja Wywiadu Obronnego

Agencja Wywiadu Obronnego, czyli AWO [w Stanach Defense Intelligence Agency albo DIA - przyp. red.] jest oddziałem wywiadu Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych. Ich misją jest „dostarczanie informacji wywiadowczych na temat zagranicznych sił zbrojnych, aby zapobiegać wojnom i wygrywać je w sposób ostateczny”. Dyrektor agencji jest „głównym doradcą Sekretarza Obrony”. Zwykle odbywają oni trzyletnie kadencje. Obecny dyrektor, generał porucznik Scott D. Berrier, został mianowany przez Donalda Trumpa i potwierdzony przez Senat 30 lipca 2020 r. AWO jest podobna do CIA, ale zwróć uwagę na to kluczowe rozróżnienie pomiędzy tymi dwiema agencjami:

Jaka jest różnica między Agencją Wywiadu Obronnego a Centralną Agencją Wywiadowczą? AWO i CIA są obie członkami Społeczności Wywiadowczej Stanów Zjednoczonych. Jednakże, podczas gdy CIA koncentruje się na dostarczaniu informacji wywiadowczych prezydentowi i jego gabinetowi, my w AWO jesteśmy głównym źródłem zagranicznych informacji wywiadowczych w misjach związanych z walką.

CIA przede wszystkim dostarcza informacje wywiadowcze prezydentowi i jego gabinetowi, a AWO dostarcza informacje wywiadowcze na potrzeby MISJI ZWIĄZANYCH Z WALKĄ.

Sprzeczne raporty

Jennifer Van Laar z RedState opublikowała 4 czerwca pierwszy z 5 artykułów na temat chińskiego Dezertera. Omówię informacje z pierwszych trzech części.

Artykuł nr 1 z RedState

Artykuł nr 2 z RedState

Artykuł nr 3 z RedState

Według doniesień wiceminister Dong Jingwei z Ministerstwa Bezpieczeństwa Państwowego (MBP) uciekł z Chin do Stanów Zjednoczonych 10 lutego 2021 r. Dong był wcześniej szefem kontrwywiadu MBP. Jeśli to prawda, pan Jingwei byłby najwyższym chińskim dezerterem w historii. To tak, jakby generał Flynn, kiedy był dyrektorem AWO, uciekł do Chin ze wszystkimi tajemnicami naszego wywiadu wojskowego.

KPCh twierdziła, że ​​Dong wciąż przebywa w Chinach. Udostępnili jego zdjęcie ze spotkania, które rzekomo odbyło się 24 czerwca.

Choć wolny świat bez wątpienia może zaufać Chinom (sarkazm), mam wątpliwości, że mówią prawdę w tej sprawie. Indie twierdziły, że na tym konkretnym spotkaniu nie było przedstawicielstwa Chin.

Oprócz Dovala i Yusufa w spotkaniu wzięli udział Asset Issekesev z Kazachstanu, Marat Imankulov z Republiki Kirgiskiej, Nikołaj Patruszew z Rosji, Nasrullo Mahmudzoda z Tadżykistanu, Bobur Usmanov z Uzbekistanu oraz dyrektor Regionalnej Struktury Antyterrorystycznej (RATS) Jumakhon Giyosov. Na spotkaniu nie było jednak reprezentacji Chin.

Niektórzy twierdzą, że zdjęcie zostało przerobione w Photoshopie. Ja uważam, że to zdjęcie nie jest obrobione, ale nie pochodzi ono ze spotkania, na które wskazują Chiny. Zamiast tego myślę, że jest to fotka zrobiona podczas forum w 2020 roku.

Wykładzina i krzesła wydają się być takie same, ale w Internecie jest bardzo mało informacji na temat tego konkretnego forum, a to jedyne zdjęcie, jakie udało mi się znaleźć, aby udowodnić, że to forum w ogóle się odbyło. Wysiłki Chin mające na celu rozwianie pogłosek o dezercji Donga spełzły na niczym. Chiny mogły były przeprowadzić z nim wywiad na żywo, przed kamerą, i „zachować twarz”. Zamiast tego, wszystko, co widzimy, to wątpliwe zdjęcie i nic więcej. Jakkolwiek by nie było, ten artykuł mówi, że:

"KPCh nigdy nie przyznała się do dezercji swoich oficerów MBS” – powiedział SpyTalk w poniedziałek w e-mailu dr Han Lianchao, były urzędnik chińskiego ministerstwa spraw zagranicznych, który uciekł po masakrze na placu Tiananmen w 1989 roku.

Wkrótce po tym, jak zdjęcie zostało opublikowane przez Chiny, administracja Bidena oświadczyła, że doniesienia o dezercji Donga nie były prawdziwe.

Jednakże we wtorek amerykański urzędnik poinformował, że doniesienia o dezercji Donga nie były prawdziwe. Stosując się ściśle do zasad anonimowości, urzędnik odmówił dalszych wyjaśnień, w tym na temat obecnego miejsca pobytu Donga, dając jedynie do zrozumienia, że ​​kontrszpieg pozostaje w Chinach.
Nie możemy potwierdzić ani zaprzeczyć, gdzie dokładnie jest” – powiedział urzędnik. Zapytany, dlaczego administracja Bidena stara się obalić pogłoski o dezercji na wysokim szczeblu – zwykle bardzo drażliwej kwestii – urzędnik powiedział: „to bardziej kwestia wytycznych” i skierował SpyTalk do Białego Domu. Rzecznik Rady Bezpieczeństwa Narodowego nie odpowiedział na prośbę o komentarz.

Nie możemy potwierdzić ani zaprzeczyć, gdzie dokładnie jest” - ale ich odpowiedź brzmi: „Sprawa zamknięta, definitywnieMamy rację”. Innymi słowy „nie mamy pojęcia, gdzie on jest, ale Chiny kazały nam powiedzieć, że go nie mamy”.

Administracja Bidena

Niektóre z informacji, które rzekomo udało się przemycić Dongowi, były dowodem na to, że Covid-19 był bronią biologiczną, która została celowo uwolniona. Pomyśl o zmianie narracji, która nastąpiła w odniesieniu do kowida. Dlaczego naszego zbawiciela, dr Fauci, nie wpycha się nam do gardeł za pośrednictwem rynsztokowych mediów? Dlatego, że znajduje się on już na czarnej liście, a jego powiązania z laboratorium w Wuhanie zostały ujawnione. Jeszcze do niedawna nie wolno nam nawet było omawiać możliwości wycieku z tego laboratorium. Pomimo faktu, że FBI otrzymało dane wywiadowcze od dr Li-Meng Yan, wykazujące powiązania z laboratorium w Wuhanie. Dr Yan została zignorowana, a możliwość przecieku z laboratorium uznano za teorię spiskową. Dlaczego teraz zmienili swoją wersję?

Dlaczego 27 maja Biden nakazał społeczności wywiadowczej zbadać pochodzenie covid-19? Jak napisano w artykule, administracja Bidena „tej wiosny zamknęła dochodzenie departamentu stanu w sprawie tego, czy wirus mógł wycieć z laboratorium w Wuhanie, uznając śledztwo za nieefektywne wykorzystanie zasobów”. Trump wszczął śledztwo w Departamencie Stanu. Biden je zakończył. Teraz się z tego wycofuje i nakazuje społeczności wywiadowczej ponowne zbadanie sprawy u źródeł?

Wygląda to tak, jakby ktoś, kto znał fakty, naciskał na nich, by skorygowali tę wersję, potwierdzając doniesienia, że ​​AWO podważyło stanowisko FBI i CIA za pomocą informacji otrzymanych od Donga.

Według źródeł RedState informacje dotyczące uciekiniera wydostały się poza AWO dopiero w ciągu ostatnich trzech do czterech tygodni. Wcześniej AWO sprawdzało dostarczone informacje i konfrontowało urzędników Langley z tym, czego się dowiedzieli, bez ujawniania źródła.

W marcu sekretarz stanu Anthony Blinken spotkał się na Alasce ze swoimi chińskimi odpowiednikami. Spotkanie to odbyło się miesiąc po domniemanej dezercji Dong Jingwei. Rozmowy te przybrały wrogi charakter. Oto transkrypcja wstępnej, amerykańsko-chińskiej wymiany zdań. To, co wszyscy przeoczyli w tej „wrogiej”, publicznej wymianie zdań, jest jej rzeczywistą przyczyną. Publicznie Chiny powiedziały Stanom Zjednoczonym, by trzymały się z daleka od „spraw wewnętrznych” Chin. Prywatnie KPCh zażądała od USA wydania Donga.

Źródła RedState mówią, że chińscy urzędnicy żądali zwrotu Donga przez Stany Zjednoczone, a Blinken technicznie rzecz biorąc, nie odmówił; w tym czasie Blinken nie był świadom faktu, że Dong oddał się w ręce rządu USA, podają źródła, i powiedział Chinom, że Stany Zjednoczone nie przetrzymują Donga.

„Blinken nie wiedział, że Dong był po stronie rządu USA”. AWO miała pieczę nad Dongiem od lutego i nikt poza AWO o tym nie wiedział. Włączając w to „prezydenta” Bidena, tzw. głównodowodzącego sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych. Jak to możliwe, że prezydent Stanów Zjednoczonych nie wiedział o dezerterze najwyższego szczebla w historii? Może dlatego.

Źródła RedState twierdzą, że to częściowo prawda. Dyrektor FBI Christopher Wray „wpadł w pułapkę” odnośnie tej informacji, jak się podaje, i Langley również nie było tego świadome. Źródła twierdzą, że kierownictwo AWO utrzymywało dezertera wewnątrz swojej tajnej sieci, aby uniemożliwić Langley i Departamentowi Stanu dostęp do osoby, której istnienie było ukrywane przed innymi agencjami, ponieważ kierownictwo AWO wierzy, że w FBI, CIA i kilku innych agencjach federalnych znajdują się chińscy szpiedzy lub źródła.

AWO i Dewolucja

Kierownictwo AWO (wyznaczony przez Trumpa por. gen. Berrier) uważa, że ​​w FBI, CIA i kilku innych agencjach federalnych istnieją „chińscy szpiedzy lub źródła”. Ma dowód. Uciekinier przywiózł ze sobą „terabajty” danych. Zawarte w tych danych są „nazwiska chińskich szpiegów pracujących w USA” i „nazwiska obywateli USA, którzy dostarczają dane wywiadowcze do Chin”, a także „relacje biznesowe Huntera (i Joe) z chińskimi podmiotami”.

Ponadto Dong dostarczył AWO następujących informacji:
Wczesne badania patogenetyczne wirusa, który obecnie znamy jako SARS-CoV-2
Modele przewidywanego rozprzestrzeniania się COVID-19 i szkód w USA i na świecie
Dokumentację finansową wyszczególniającą, które konkretnie organizacje i rządy sfinansowały badania nad SARS-CoV-2 i innymi badaniami nad bronią biologiczną
Nazwiska obywateli USA, którzy dostarczają dane wywiadowcze do Chin
Nazwiska chińskich szpiegów pracujących w USA lub uczęszczających na amerykańskie uniwersytety
Dokumentację finansową przedstawiającą amerykańskich biznesmenów i urzędników publicznych, którzy otrzymali pieniądze od chińskiego rządu
Szczegóły spotkań, jakie amerykańscy urzędnicy rządowi odbyli (być może nieświadomie) z chińskimi szpiegami i członkami rosyjskiej SWR (Służba Wywiadu Zagranicznego)
Jak rząd chiński uzyskał dostęp do systemu komunikacji CIA, co doprowadziło do śmierci dziesiątek Chińczyków, którzy pracowali z CIA
Dong dostarczył również AWO kopie zawartości dysku twardego na laptopie Huntera Bidena, ujawniające informacje, jakie chiński rząd posiada na temat problemu Huntera z pornografią oraz jego (i Joe) interesów biznesowych z chińskimi podmiotami. Niektóre z akt dotyczących Donga rzucają światło na to, jak doszło do zatwierdzenia sprzedaży Henniges Automotive (i ich tajnych technologii) chińskiemu producentowi wojskowemu AVIC Auto.

Konsekwencje tego są OGROMNE. AWO (główne źródło informacji wywiadowczych dla MISJI ZWIĄZANYCH Z WALKĄ) utrzymywało posiadanie uciekiniera w tajemnicy, ponieważ prezydent USA zamieszany był w informacje, których dostarczył dezerter.

Oto kolejny diamencik od dr. Han Lianchao.

Dong „po raz ostatni był widziany publicznie we wrześniu 2020 roku”, powiedział Han SpyTalk w zeszłym tygodniu. Według niektórych chińskojęzycznych, zagranicznych doniesień prasowych zdjęcia Donga zostały usunięte przez chińską wyszukiwarkę Baidu.

Czy to możliwe, że dezerter przebywał tu na długo przed lutym? Uważam, że Trump miał w tym swój udział, a uciekinier dostarczył informacji, które pomogły udowodnić kradzież wyborczą. Dlaczego chiński dezerter miałby przybyć do Stanów Zjednoczonych w lutym z informacjami dotyczącymi prezydenta Bidena, wiedząc, że wszędzie są szpiedzy KPCh? Zostałby odesłany lub zniknąłby. Zatem, przybył on przed objęciem urzędu przez Bidena, a wojsko utrzymywało jego obecność w sekrecie ALBO przybył w lutym, jak sie oficjalnie donosi, wiedząc na pewno, że wojsko będzie go chronić, nie informując o tym administracji Bidena. Oba scenariusze wskazują na Dewolucję.

Podsumowanie

Powtórzę jeszcze raz - według źródeł, jak powiedział Dong przesłuchującym go agentom AWO, co najmniej jedna trzecia chińskich studentów uczęszczających na amerykańskie uniwersytety są ludzkimi aktywami PLA (Armii Ludowo-Wyzwoleńczej) lub są częścią Planu Tysiąca Talentów, i że wielu studentów jest tutaj pod pseudonimami. Jednym z powodów używania pseudonimów jest to, że wielu z tych uczniów to dzieci wysokich rangą przywódców wojskowych i partyjnych.

Zrobiłem szybkie wyszukiwanie w Google, ilu chińskich studentów uczęszcza na uniwersytety w USA.

Chińskie uczelnie i uniwersytety w Stanach Zjednoczonych są nadal popularnym kierunkiem studiów dla chińskich studentów, a ponad 372 tys. wybrało tam studia w roku akademickim 2019/20.

Oznacza to, że Chiny posiadają, minimum, 124 000 ludzkich zasobów w wieku studenckim, rozsianych po całym kraju. Mają zresztą o wiele więcej niż tylko aktywa ludzkie w wieku studenckim. Chiny dysponują armią wewnątrz naszych granic. Zinfiltrowali i zdyskredytowali prawie wszystko. To dlatego ujawnienie się Trumpa zabiera tak wiele czasu. To dlatego nad Stanami Zjednoczonymi obserwujemy szaloną liczbę manewrów wojskowych samolotów szpiegowskich (Monkey Werx). Trump i wojsko próbują zneutralizować maksymalną liczbę zagrożeń, aby zminimalizować negatywne skutki. Nasz wróg będzie walczył zębami i pazurami, aby utrzymać się przy władzy, ale Trump i nasze wojsko przygotowują się do zadania śmiertelnego ciosu przy pomocy dezertera Dong Jingwei.

Dewolucja jest prawdą.

NAJLEPSZE DOPIERO NADEJDZIE

~~~~~~~~~~

Patel Patriot

https://t.me/patelpatriot

Author image
Editor-in-Chief, Vlogger & Radio Broadcaster, censored from Dublin City FM (Ireland) for reporting on the Trump admin, anti-lockdown protests and leftist riots. Host of Stricte Jawne in Radio Cenzura.
USA
You've successfully subscribed to AQ Media
Great! Next, complete checkout for full access to AQ Media
Welcome back! You've successfully signed in.
Unable to sign you in. Please try again.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Error! Stripe checkout failed.
Success! Your billing info is updated.
Error! Billing info update failed.