Ivanka Trump i Jared Kushner nie są już częścią wewnętrznego kręgu Donalda Trumpa

Ivanka Trump i Jared Kushner nie są już częścią wewnętrznego kręgu Donalda Trumpa

Ivanka Trump i Jared Kushner ostatnio nie rzucają się w oczy, co jest w jaskrawym kontraście do tego, jak widoczni byli za administracji Donalda Trumpa. Ich nieobecność została zauważona ostatnio podczas kolacji, podczas której były prezydent obchodził swoje 75. urodziny. Ale teraz, wtajemniczeni twierdzą, że ich nieobecność w wewnętrznym kręgu Donalda jest strategią, aby ich związek był ściśle osobisty, a nie profesjonalny.

Po przegranej wyborach w 2020 r. i powstaniu na Kapitolu 6 stycznia para postanowiła wytyczyć wyraźną linię i odciąć się od „niemożności pogodzenia się 45. prezydenta z przegraną”, jak donosi CNN [media łżą - przyp red.]. Chociaż głównym przesłaniem ze źródeł bliskich Ivance i Kushnerowi jest to, że „koncentrują się na czasie rodzinnym”, według Fox News, nie spędzili również dużo czasu w pobliżu Mar-a-Lago przed końcem sezonu towarzyskiego. „Nie było ich na zwykłych wiosennych i letnich wydarzeniach w Mar-a-Lago” – powiedział CNN jeden z członków klubu.

Nikt jednak nie powinien myśleć, że między członkami rodziny kipi zła krew. Kushner odkrywa na nowo, jak wygląda jego relacja z teściem, po tym, jak był jego najbliższym doradcą w Białym Domu. Źródła zbliżone do zięcia Trumpa twierdzą, że mają „dobre relacje, ale [Kushner] nie znajduje się w pobliżu jego politycznej orbity”. Dni przebywania w wewnętrznym kręgu już dawno minęły, ponieważ Kushner skupia się na swojej ostatniej umowie książkowej z Harper Collins. Jeden z informatorów [mass media akceptują koncepcję anonimowych 'informatorów', ale tylko wtedy, kiedy muszą zataić przed opinią publiczna pewne fakty; kiedy dziennikarze obywatelscy donoszą o czymś z anonimowych źródeł, MSM zawsze przypinają temu łatkę teorii spiskowej, ponieważ projektują na niezależnych dziennikarzy swój własny modus operandi - przyp. red.] przyznaje, że w związku z tym ostatnim ogłoszeniem może być trochę zazdrości, biorąc pod uwagę mało owocne starania Trumpa o zdobycie własnego kontraktu wydawniczego [kolejne łgarstwo - przyp. red.]. Tak więc istnieją skomplikowane elementy ich obecnego osobistego związku, które przenoszą się z ich wspólnych dni zawodowych.

Mimo że Kushner nie jest już najbliższym sojusznikiem Trumpa, a Ivanka postanowiła prowadzić spokojniejsze życie poza centrum uwagi (na razie), bliski przyjaciel rodziny twierdzi, że więź między wszystkimi jest nadal silna. „To jest rodzina, a rodzina jest w swojej własnej kategorii. To własna, unikalna kategoria”, powiedzieli CNN. Być może nie wszyscy wciąż pracują razem, tudzież nie kierują się już tymi samymi celami, ale nadal się wspierają.

~~~~~~~~~

Źródło i foto: Yahoo!

#Ivanka #Trump #JaredKushner #odseparowani #CNN