ODA TRUMPA DO KORPORACJI!

ODA TRUMPA DO KORPORACJI!

Waszyngton jest odgrodzony, a prezydent nigdy już nie wróci do Białego Domu. Ale nie z powodów, które nasuwają się wam na myśl.

Nie obawiajcie się, wybudowana zostanie nowa stolica i nastąpi koniec płacenia podatku dochodowego przeznaczonego dla poborców podatkowych Korporacji, która jest teraz w rękach nowej administracji. Zadano sobie dużo trudu, aby skraść korporację, której aktywa są obecnie w trakcie przejmowania. Większość ludzi tego nie przewidziała, ponieważ nie wiedzieli nawet, że ich naród jest korporacją. A jest tak w istocie. Ale teraz stany już jej nie podlegają. Czytajcie dalej, aby zrozumieć naturę bitwy, w której bierzemy udział.

Poznajcie złoczyńców dokonujących kradzieży w biały dzień. Z dumą sięgają po to, co nie należy do nich… a może należy?

W 1871 r. rząd dokonał przewrotu. Dokonano zamachu stanu w celu przepisania konstytucji, a WE THE PEOPLE (MY, NARÓD) zapisano drukowanymi literami, zgodnie z nowym kontraktem korporacyjnym przesuwającym Stany Zjednoczone Ameryki do nowej Korporacji Stanów Zjednoczonych Ameryki, która dokonała transferu władzy od Narodu i konstytucji do nowej korporacji. Dokonując tego, rząd uczynił obywateli Stanów Zjednoczonych własnością Korporacji, której centrum stanowił Waszyngton. Ten akt zamienił Waszyngton w PODMIOT ZAGRANICZNY na amerykańskiej ziemi suwerennych stanów. DC został założony dzięki pożyczce z Watykanu, w momencie kiedy Waszyngton został zamieniony w państwo-miasto. Następnie ta korporacyjna jednostka zaczęła sprawować władzę nad ludem. W tym procesie odebrano prawa obywatelom i nikt nie zdawał sobie z tego sprawy.

Kiedy zawarli umowę pośrednictwa, aby uzyskać pożyczkę z Watykanu, zrobili to za pośrednictwem Londyńskiego Banku. Jednocześnie przeniosły cały majątek Dystryktu Kolumbii na podmiot korporacji zagranicznej w Waszyngtonie. (Poznaj historię tego wydarzenia poniżej).

Utworzenie tej korporacji w Waszyngtonie jest bardzo ważne, aby zrozumieć charakter dekretu prezydenckiego Trumpa z 2018 r. odnoszącego się do interferencji w wybory / oszustwa wyborczego i dotyczącego podmiotów zarówno zagranicznych, jak i krajowych. To zarządzenie wykonawcze nakreśliło, w jaki sposób mają zostać przejęte aktywa / majątki. Prezydent i ludzie wiedzieli, oraz posiadali dowód na to, że Korporacja Stanów Zjednoczonych Ameryki, do spółki z innymi obcymi państwami, dokonała zamachu stanu, i że ten przewrót został zignorowany przez Korporację w Waszyngtonie. Sprawcy tej kradzieży kontynuowali swoją nielegalną działalność – i dlatego wojsko jest obecnie w procesie przejmowania majątku tego obcego kraju znanego jako KORPORACJA STANÓW ZJEDNOCZONYCH AMERYKI. Wygląda na to, że dekret prezydenta Trumpa był przez ten cały czas wymierzony w korporacyjne bagno / kabałę w DC. Waszyngton jest teraz otoczony murem i wypełniony strażą wojskową.

Prezydent Donald J. Trump wyprowadził się na stałe, ponieważ nie może być prezydentem suwerennego narodu na obcej ziemi, którym jest Biały Dom i Kapitol. Prezydent Trump został wybrany przez Naród, a nie Korporację.

Po wyprowadzce Donalda J. Trumpa z Białego Domu Waszyngton zostanie zamknięty, ponieważ zagraniczny władca nie może rządzić suwerennym krajem, dlatego ów obcy władca musi zostać zablokowany. W tym przypadku byłaby to ta nowa administracja.

Teraz rozumiecie, co miał na myśli Lin Wood, skandując, że ​​jesteśmy w trakcie drugiej rewolucji.

Właśnie obserwujemy odzyskiwanie Stanów Zjednoczonych Ameryki – dosłownie. Dla nas, narodu, oznacza to wiele rzeczy. Jedną z nich jest to, że IRS (urząd podatkowy) przestanie istnieć. Oglądaj ten proces, i zobacz, jak on się potoczy. To genialne posunięcie. Bóg kieruje tym krajem i teraz prowadzi swoich wybranych do odnowienia tego wspaniałego narodu, nazwanego jego imieniem.

HISTORIA [JEDNOSTKI KORPORACYJNEJ – przyp. red.]

City of London (które mieści się na mili kwadratowej w obrębie aglomeracji Londyńskiej) nie jest, technicznie rzecz biorąc, częścią tej aglomeracji czy nawet samej Anglii, podobnie jak Watykan nie jest częścią Rzymu czy Włoch. Tak samo Waszyngton DC nie jest częścią Stanów Zjednoczonych, które kontroluje. Te trzy jednostki mają jeden cel, a jest nim zniesienie starego światowego porządku suwerennych narodów i wprowadzenie nowego światowego porządku z jednym rządem pod żelazną ręką kabalistów.

Te suwerenne podmioty korporacyjne mają własne prawa i własną tożsamość, a także mają własne flagi. Poniżej widać flagę Waszyngtonu. Zwróć uwagę na trzy gwiazdy reprezentujące trójcę tych miast-państw, zwanych także Imperium Miasta. (Liczba 3 ma również duże znaczenie ezoteryczne).

Rząd Stanów Zjednoczonych, Kanady i Wielkiej Brytanii są podmiotami zależnymi korony, podobnie jak Rezerwa Federalna w USA. Rządzący monarcha w Anglii również podlega Koronie. Globalny system finansowy i prawny jest kontrolowany z City of London przez Koronę.

Mila kwadratowa stanowiąca centrum Wielkiego Londynu jest światową siedzibą władzy, przynajmniej na jawnym poziomie.

Waszyngton DC powstał jako miasto-państwo w 1871 r. wraz z uchwaleniem ustawy z 1871 r., która oficjalnie ustanowiła Stany Zjednoczone jako korporację pod rządami Waszyngtonu, który sam jest podporządkowany londyńskiemu City.

Korporacjami kierują prezydenci, dlatego osobę postrzeganą jako najwyższą władzę w kraju nazywamy „prezydentem”.

Faktem jest jednak, że prezydent jest niczym innym jak figurantem dla bankierów centralnych i międzynarodowych korporacji (z których obie są kontrolowane przez Wysoką Masonerię Kościelną), które tak naprawdę kontrolują ten kraj i ostatecznie dyktują warunki.

Waszyngton DC działa w ramach systemu prawa rzymskiego i poza ograniczeniami ustanowionymi przez Konstytucję Stanów Zjednoczonych. Bezbożna trójca globalistycznej kontroli: Watykan, City of London oraz Washington D.C. - (awakeandaware.ca).

Flaga Waszyngtonu

Flaga Watykanu

Państwa Kościelne to terytoria na wschodnim wybrzeżu dawnych Stanów Zjednoczonych podlegające suwerennej, bezpośredniej władzy papieża – od upadku Stanów Zjednoczonych na przełomie XIX i XX wieku do chwili obecnej. Państwa Kościelne są jedną z regionalnych władz Zatoki Chesapeake, kontrolującej miasto Waszyngton, a także większość jego okolic. Kilka miast, baronostw i innych dóbr poza Waszyngtonem jest także w posiadaniu papieża, tworząc skomplikowaną sieć dóbr, które składają hołd bezpośrednio papieżowi.

Państwa Kościelne zrodziły się z byłych Stanów Zjednoczonych, postrzeganych przez współczesny świat jako starożytne imperium i rząd, który powstał na kontynencie. Po gwałtownym zamachu stanu w Waszyngtonie Chester Hale Fitzgerald założył Państwa Kościelne, zbudowane na wierzeniach nowej religii, która później stała się unionizmem. Papież twierdzi jednak, że jego władza pochodzi od imperium amerykańskiego, które rzekomo przyznało pierwszemu papieżowi pełną władzę nad imperium poprzez Darowiznę Lincolna, sfałszowany amerykański dekret imperialny. Dokument ten był od tego czasu używany na poparcie roszczeń papiestwa do władzy politycznej. Poznaj swoją historię… dowiedz się więcej tutaj:

https://althistory.fandom.com/wiki/Papal_States_(Days_After_Chaos).

Flaga City of London

Jak więc te trzy miasta są ostatecznie połączone? Najpierw musimy wrócić do Zakonu Templariuszy i ich początkowego 200-letniego panowania. Możecie to zobaczyć na fladze City of London. Przeczytajcie o flagach wszystkich podmiotów zagranicznych tutaj:

https://awakeandaware.ca/the-unholy-trinity-of-globalist-control-the-vatican-the-city-of-london-washington-d-c/

Podsumowując: Korporacja o nazwie Waszyngton DC jest obecnie zagranicznym podmiotem na amerykańskiej ziemi suwerennych państw. Została założona dzięki pożyczce z Watykanu, kiedy status D.C. został zmieniony na państwo-miasto oraz spółkę korporacyjną. Waszyngton jest obecnie oskarżony o interferencję w wybory dokonywane przez naród Stanów Zjednoczonych – a oprócz niego oskarżony został Watykan oraz inne obce narody, mieszające się w wybory, m. in. Niemcy, Włochy, Chiny i in. Są one teraz wrogami państwa, a ich majątek zostanie przejęty. Nasze wojsko już znajduje się w trakcie zwycięskiej walki giganta, czego byliśmy świadkami, podczas gdy wszystkie oczy były skierowane na oszustwo wyborcze.

Świat przeżywa wstrząs…

Rząd włoski złożył rezygnację:

https://www.businesslive.co.za/bd/world/europe/2021-01-13-italys-government-in-crisis-after-matteo-renzis-party-quits/

Polski rząd złożył rezygnację:

https://www.dw.com/en/poland-jacek-czaputowicz-resignation/a-54633895

Rosyjski rząd złożył rezygnację – z wyjątkiem Putina:

https://www.bbc.com/news/world-europe-51120166

300 włoskich polityków i policjantów oskarżonych wraz z włoską mafią:

https://www.theguardian.com/world/2019/dec/19/italian-politicians-and-police-among-300-held-in-historic-mafia-bust

Cały rząd Kuwejtu złożył rezygnację:

https://news.yahoo.com/kuwaits-government-quits-deepening-political-161447092.html

Rząd Holandii rezygnuje:

https://www.cnn.com/2021/01/15/europe/netherlands-government-resigns-scandal-intl/index.html

Kanclerz Niemiec Angela Merkel ustępuje:

https://www.wionews.com/world/end-of-an-era-german-chancellor-angela-merkel-prepares-to-step-down-after-15-years-357816

Rząd Malezji rezygnuje:

https://www.bbc.com/news/world-asia-51716474

Baron Benjamin de Rothschild zmarł w wieku 57 lat:

https://heavy.com/news/baron-benjamin-de-rothschild-dead-billionaire-dies-suddenly-of-heart-attack/

Estoński premier zwolniony:

https://www.sandiegouniontribune.com/news/nation-world/story/2021-01-13/estonias-pm-resigns-over-corruption-scandal-in-his-party

Dokumenty Obamagate odtajnione i wypełnione obciążającymi faktami:

https://www.publishedreporter.com/2021/01/14/solomon-president-has-delivered-in-a-big-way-with-declassification-major-obamagate-documents-may-be-released-as-early-as-friday/

Ponad 25000 Gwardii Narodowej i wojska w Waszyngtonie oraz 10 stolic stanów strzeżonych i zamkniętych:

https://abcnews.go.com/Politics/inside-25000-national-guardsmen-arriving-washington-dc/story?id=75299202

Waszyngton w stanie blokady i paniki:

https://www.cbsnews.com/live-updates/joe-biden-inauguration-washington-dc-lockdown/

Kto to uczestniczy w inauguracji w Korporacji Stanów Zjednoczonych Ameryki?
Spójrzcie na Gagę wewnątrz apoteozy (wznoszącej się do rangi Boga) w kopule kapitolu. Czy naprawdę wierzycie, że ojcowie założyciele pozwoliliby namalować greckich i rzymskich bogów na kopule rotundy? Czy myślicie, że umieściliby boginię wolności, Artemidę, na kopule? Czy sadzicie, że George Washington życzyłby sobie posągu przedstawiającego go w pozie Bafometa w kopule stolicy, podnoszącego go do rangi bóstwa? ODPOWIEDZI NA TE WSZYSTKIE PYTANIA BRZMIĄ: NIE!

Tereny korporacyjnej stolicy zostały zaprojektowane przez tajne stowarzyszenia, które nadały im kształt pentagramu honorujący bóstwo, które czczą – Baala żądającego ofiar z dzieci. Smutne, ale bardzo prawdziwe. Wszystko, co jest ukryte, zostanie ujawnione.

POMPEO: OBOWIĄZEK ZABEZPIECZENIA AMERYKI NIGDY SIĘ NIE KOŃCZY

Bądź więc cierpliwy i pamiętaj, co powiedział Trump: NAJLEPSZE DOPIERO NADEJDZIE!

A dla tych, którzy uważają, że to wszystko bzdury, zacytuję słynny wers z epickiego filmu Przeminęło z wiatrem… „Szczerze, mój drogi, mam to gdzieś!”

Dlaczego krytykanci nie wkleją adresu ‘antifa.com’ w przeglądarkę, aby zobaczyć nową witrynę korporacji! On cię tam zabierze.

Powodzenia wam wszystkim w trakcie nadchodzącego sztormu! Pozostańcie bezpieczni w czasie dokonywania się tego cudownego dzieła!

Dianne Marshall

~~~~~~~~

Tłumaczenie artykułu z The Marshall Report:

https://themarshallreport.wordpress.com/2021/01/20/trump-ode-to-the-corporation/

#KorporacjaUSA #USA #StanyZjednoczone #Trump #Waszyngton #wojsko #Republika #Biden #oszustwo #wyborcze #Kapitol #stolica #inauguracja #DC #BiałyDom #podatki #Ustawa1871 #zamachstanu #Ameryka #Konstytucja #Watykan #CityofLondon #dekretprezydencki #FederalReserve #Korona #monarchia #globalizm #NewWorldOrder #bankcentralny #PaństwaKościelne #przekazaniewładzy #rządyrezygnują #Polska #Włochy #Holandia #Estonia #Niemcy #Rosja #Kuwejt #Malezja #ObamaGate #GwardiaNarodowa #LadyGaga #bluźnierstwo #Baal #Bafomet #tajnestowarzyszenia #pentagram #dzieci #ofiary #sztorm #TheBestIsYetToCome