Wideo: Watch the Water ("Obserwuj wodę")

Wideo: Watch the Water ("Obserwuj wodę")

Pandemia kobry królewskiej

"To, jak dotąd, najbardziej oryginalna broń biologiczna: jad węża!"

Covid-19 to nie wirus, który pojawił się w nietoperzach. Covid-19 to jad (łac. 'virus' - trucizna, śluz, jad)... wyizolowany z kobry królewskiej (King cobra) oraz chińskiego niemrawca (Chinese krait; wąż z rodzaju Bungarus). Przynajmniej takie jest zdanie Dr. Bryana Ardisa, który ujawnia te informacje w filmie dokumentalnym.

Ciekawostka: jad węża powoduje utratę węchu/smaku na miesiące, a czasem nawet lata... tak, jak 'kowid'.

Rekomendowany przez Wielką Farmę 'lek' na 'kowida', remdesivir, aplikowany dożylnie w szpitalach, to wyizolowany jad węża, który posiada laboratoryjnie nadaną właściwość targetowania konkretnych narządów w ciele. Uwolnione statystyki dot. aplikacji remdesiviru pokazują szokująco wysoki odsetek zgonów. Gdy dochodzi do śmierci pacjenta, tzw. "choroby współistniejące" odgrywają rolę doskonałej przykrywki: "kowid zaatakował uprzednio osłabiony przewlekłą chorobą narząd", jak np. serce czy wątroba, więc oficjalna przyczyna śmierci to kowid.

W rzeczywistości to jad podany w remdesivirze atakuje dany narząd doprowadzając do śmierci.

To dzieje się w szpitalach.

W styczniu 2020r. upubliczniono wyniki 10-letnich badań dot. mapowania genów jadu, białek i peptydów pochodzących od królewskiej kobry. Badania te wyizolowały 19 (Covid-19...) toksyn specyficznych dla jadu. Wyizolowane z tych dwóch gatunków węży mRNA zostało owinięte w hydrożel zawierający cząsteczki nano, do których następnie dodano tzw. dynabeads (magnetyczne, metalowe cząsteczki nano, które powodują przyleganie innych cząsteczek) - a wszystko po to, aby uczynić wyizolowaną truciznę bardziej stabilną.

Tego używa się w szczepionkach.

Stąd potrzeba kolejnych dawek przypominających ('boosterów'), aby trucizna podtrzymywała swoją siłę działania.

Ale jak doszło do rozprzestrzenienia kowida wsród ogólnej populacji?

Poprzez zatrucie wody. Współodpowiedzialne jest za to CDC.

Jad w wodzie, jad w farmaceutykach oraz jad w szczepionkach prowadzi stopniowo do wbudowania genów węża w ludzkie DNA. Jest to długoterminowy plan genetycznej modyfikacji gatunku ludzkiego. Modyfikacji w co?...

Nie trzeba być religijnym fanatykiem, żeby dojść do prawidłowej konkluzji.