latest

Żona Clarence'a Thomasa powiedziała Markowi Meadowsowi, że „rodzina przestępcza Bidenów” i „współspiskowcy zamieszani w oszustwa wyborcze” będą „rezydować na barkach k. GITMO i zostaną postawieni przed trybunałem wojskowym za wywroty” - ujawniają SMS-y

  • Ginni Thomas próbowała sprzedać teorię spiskową z pogranicza QAnona w SMS-ach wysłanych do Marka Meadowsa.
  • Thomas stwierdziła, że „współspiskowcy zamieszani w oszustwo wyborcze” przebywają na barkach w zatoce Guantanamo, aby mogli zostać osądzeni za działalność wywrotową.
  • Thomas podzieliła się kilkoma teoriami spiskowymi związanymi z QAnonem w SMS-ach uzyskanych przez Washington Post.

Żona sędziego Sądu Najwyższego, Clarence'a Thomasa, zasugerowała w nowo odkrytych wiadomościach tekstowych wysłanych do byłego szefa sztabu Białego Domu, Marka Meadowsa, cudaczną teorię spiskową, wg której członkowie „rodziny przestępczej Bidena” i „współspiskowcy zamieszani w oszustwo wyborcze” zostali zesłani na barki u wybrzeży Guantanamo, aby zostać postawionymi przed sądem wojskowym za działalność wywrotową.

Według informacji uzyskanych przez komisję śledczą prowadzącą śledztwo w sprawie 6 stycznia i ujawnionych przez Boba Woodwarda z Washington Post oraz Roberta Costę z CBS News, Virginia „Ginni” Thomas, długoletnia konserwatywna aktywistka, wysłała do Meadowsa SMS-a tuż po wyborach w 2020 r.

„Współspiskowcy z rodziny przestępczej Bidena oraz ci zamieszani w oszustwo wyborcze (wybrani urzędnicy, biurokraci, podżegający do cenzury w mediach społecznościowych, reporterzy mediów fałszywego nurtu itp.) są w tym momencie oraz będą w nadchodzących dniach, zatrzymywani i aresztowani za oszustwa wyborcze, i zostaną zakwaterowani na barkach w pobliżu GITMO, gdzie zostaną poddani trybunałom wojskowym za działania wywrotowe” – napisała Thomas w SMS-ie z 5 listopada 2020 r., dwa dni po wyborach prezydenckich, jak donosi Post.

Zwolennicy ruchu spiskowego Q-Anon rozpowszechniali te i podobne teorie spiskowe w Internecie pod koniec 2020 r. i na początku 2021 r., fałszywie twierdząc, że urzędnicy [państwowi - przyp. red.], w tym Hillary Clinton i reprezentant Adam Schiff, zostali poddani masowym aresztom podczas obławy, wysłani do Guantanamo oraz straceni za zdradę.

Żaden z sojuszników Bidena, urzędników wybranych w wyborach, biurokratów ani dziennikarzy nigdy nie został wysłany do Guantanamo ani nie został postawiony przed sądem w związku z wyborami w 2020 roku.

Thomas ujawniła swoje upodobanie co do teorii pokrewnych tym pochodzącym od QAnona w wielu z prawie 30 SMS-ów, o których donosi Post.

Pierwsza wiadomość, którą Thomas wysłała Meadowsowi, nawiązywała do - od tego już czasu usuniętego z YouTube'a - filmu Steve'a Pieczenika, teoretyka spiskowego, który wcześniej poparł bezpodstawną teorię, że strzelanina w Szkole Podstawowej Sandy Hook z 2012 roku była operacją „fałszywej flagi” mającą na celu wytworzenie poparcia dla przepisów ograniczających użycie i posiadanie broni.

W innej wiadomości, zgłoszonej przez Post, Thomas odniosła się do popularnej teorii QAnona, według której Trump celowo „oznakował” karty do głosowania drogą pocztową, aby móc udowodnić potencjalne oszustwo wyborcze.

Thomas zakomunikowała, że "karty do głosowania oznaczone znakiem wodnym w ponad 12 stanach były częścią ogromnej tajnej operacji przeprowadzonej przez Trumpa i białych kapeluszy, będących częścią armii, w 12 kluczowych stanach, które odegrały rolę głównych pól bitewnych”.

Stronniczy przegląd wyników wyborów z 2020 r. w Maricopa County w Arizonie, zlecony przez senat stanowy i przeprowadzony przez nieistniejącą już firmę Cyber ​​Ninjas, szukał owych znaków, ale nie udało im się znaleźć żadnych dowodów na to, że karty do głosowania zostały faktycznie oznaczone takowymi znakami wodnymi.

W kolejnych tekstach Thomas wezwała Meadowsa, by nie odstępować od zwycięstwa wyborczego, personalnie zmieszała z błotem republikanów w Kongresie, poparła kontrowersyjną prawniczkę Sidney Powell i powiedziała Meadowsowi, by „uwolnił Krakena i uratował nas przed lewicą rujnującą Amerykę”.

W lutym w New York Times doniesiono, że Thomas była zaangażowana w planowanie wieców związanych z 6 stycznia oraz odegrała „jednoczącą” rolę pomiędzy różnymi organizatorami wieców.

W wywiadzie dla Washington Free Beacon Thomas zbagatelizowała swoje powiązania z organizatorami zgromadzeń z 6 stycznia i powiedziała, że ​​opuściła wiec 'Save America' przed przemówieniem Trumpa z powodu zimnej pogody. Ale jej SMS-y ukazują jej głębokie zainteresowanie próbami obalenia wyborów z 2020 r., a ponadto – jej żarliwą wiarę w teorie spiskowe, które narodziły się w obrębie ruchu QAnona.

~~~~~~~~~~~

Tłumaczenie artykułu zamieszczonego w Business Insider


Author image
Editor-in-Chief, Vlogger & Radio Broadcaster, censored from Dublin City FM (Ireland) for reporting on the Trump admin, anti-lockdown protests and leftist riots. Host of Stricte Jawne in Radio Cenzura.
USA
You've successfully subscribed to AQ Media
Great! Next, complete checkout for full access to AQ Media
Welcome back! You've successfully signed in.
Unable to sign you in. Please try again.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Error! Stripe checkout failed.
Success! Your billing info is updated.
Error! Billing info update failed.